ایده تولید بارانی برای موتورسوار و دوچرخه سوار

با فرا رسیدن فصل پاییز ، یکی از مهمترین دغدغه های دوچرخه و موتور سواران تهیه ی لباسی مناسب برای در امان بودن از بارش های این فصل و فصل زمستان است . لباس هایی نیز در سطح بازار وجود دارد که تا حدودی نیاز این گروه را جوابگو باشد ولی مسلما ایراداتی نیز در طراحی این لباس ها وجود دارد . در این مطلب قصد معرفی ایده تولید بارانی خلاقانه برای وسایل نقلیه ی دوچرخ همچون موتور سیکلت و دوچرخه داربم . امیدواریم این ایده تولید بارانی بتواند برای افرادی که در زمینه تولید لباس فعالیت دارند ، مفید واقع گردد .

کلیات ایده تولید بارانی موتور و دوچرخه

این بارانی ، به نحوی طراحی گردیده که اکثر نواحی بدن را از بارش برف و باران در امان نگه می دارد و همچنین کاربرد آسان آن موجب شده تا دردسرهای پوشیدن یک لباس اضافی را نداشته باشد . در تصویر زیر می توانید نمای کلی از این کاور را مشاهده کنید .

ایده تولید بارانی برای موتورسوار و دوچرخه سوار

بررسی طرح کلی

ایده تولید بارانی موتور

بخش های کاور بارانی

این بارانی دارای بخش های مختلفی می باشد که هر کدام وظیفه پوشش یک ناحیه را بر عهده دارند . کلاه بارانی برای پوشش سر و صورت ، تنه بارانی برای قسمت عمده بدن و شانه ها ، قسمت جلوی بارانی برای محافظ از دست و آرنج .

ایده و لباس

دارای کاربرد آسان و حجم کم

این بارانی می تواند به راحتی مورد استفاده قرار گیرد و پس از استفاده ، می توان آن را در جلد نسبتا کوچک خود جای داد و از حجم آن کاست . این ویژگی  برای افرادی که با وسایلی همچون دوچرخه و موتور به جلسات و قرار ملاقات گوناگون می روند و از جلوه ی بارانی های معمولی آزرده خاطر هستند ، جاذبه ای فوق العاده دارد.

clothing cover rain idea

خصوصیات دیگر ایده تولید بارانی

در تولید بارانی ها از پارچه های ضد آب با بافتی فشرده استفاده می شود .  این ایده تولید بارانی به غیر از ضد آب بودن خصوصیات دیگری نیز به همراه دارد که به برخی از این ویژگی ها برای تولید اصولی آن اشاره می کنیم :

  1. طراحی بارانی به صورتی میباشد که در عین پوشش دست ها ، مانع دید چراغ های وسیله نقلیه نمی شود .
  2. پارچه ی این بارانی از رنگ های فسفری می باشد تا در شب نیز دیده شود .
  3. این بارانی یک نوع کاور محسوب شده و نیمه ی بالای آن برخلاف قسمت پایینی ، همچون کاپشن می باشد.

روچی و ایده تولید پوشاک

1 پاسخ

نظر بدهید

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
تمایل به کمک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *